Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Anno History Collection to zestaw remasterów czterech części serii - premiera 25 czerwca

Odświeżona grafika, ulepszony multiplayer i inne.

Ubisoft zapowiedział Anno History Collection - pakiet odświeżonych wersji czterech części cyklu. Zestaw zadebiutuje 25 czerwca na PC.

W skład kolekcji wejdą remastery Anno 1602, Anno 1503, Anno 1701 i Anno 1404 z rozszerzeniami do poszczególnych gier. Każdy tytuł „zaktualizowane na potrzeby nowoczesnych komputerów”, by działały na PC z Windowsem 10 i architekturze 64-bitowej.

Produkcje zaoferują usprawnione sterowanie i interfejs oraz nieco odświeżoną grafikę z możliwością zabawy w 4K. W planach ulepszone tryby sieciowe, w tym udoskonalony system doboru użytkowników. Do tego opcja uruchomienia gier w oknie bezramkowym i na kilku ekranach.

Jednocześnie podkreślono, że odświeżone pozycje będą kompatybilne z zapisami rozgrywki z oryginalnych wersji. To oznacza, że pojawi się możliwość kontynuowania rozpoczętych w pierwowzorach zmagań w remasterach. Ponadto w samym pakiecie znajdą się materiały dodatkowe - między innymi tapety i ścieżki dźwiękowe.

Pakiet zaoferuje 4 gry

Anno History Collection wyceniono na 39,99 euro, czyli około 177,46 zł. Poszczególne pozycje kupimy również osobno - trzy pierwsze po 9,99 euro (44 zł), a Anno 1404 za 14,99 euro (66,51 zł).

Źródło: Ubisoft

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze