Dziki Zachód z wampirami - Evil West nową grą twórców Shadow Warrior

Western w wykonaniu polskiego studia.

  • Flying Wild Hog zapowiedziało Evil West
  • Akcję gry osadzono na Dzikim Zachodzie zamieszkałym przez wampiry
  • Premiera w 2021 roku

Na gali rozdania nagród The Game Awards zapowiedziano Evil West - nowy projekt od polskiego studia Flying Wild Hog, czyli twórców serii Shadow Warrior. Gra ukaże się w 2021 roku na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One.

Produkcję osadzono na Dzikim Zachodzie. W przeciwieństwie jednak do cyklu Red Dead Redemption 2, nie zabraknie elementów fantastycznych - wcielimy się w jednego z ostatnich ocalałych agentów tajnej organizacji, która zajmuje się walką z wampirami.

Tytuł zaoferuje tryb kooperacji dla maksymalnie dwóch osób, ale pojawi się możliwość zabawy w pojedynkę. Z krwiopijcami zmierzymy za pomocą różnorodnego arsenału broni i narzędzi, w tym elektrycznej Rękawicy Bojowej, a wyposażenie ulepszymy w toku rozgrywki. Do tego szereg umiejętności specjalnych.

Twórcy obiecują „przygodę zanurzoną w mrocznym odbiciu Dzikiego Zachodu”. Poznamy mity i legendy przedstawione w „krzywym zwierciadle” realiów westernu. Wydawcą projektu jest firma Focus Home Interactive.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami