Cyberpunk 2077 działa "zaskakująco dobrze" na bazowych PS4 i Xbox One - twierdzą twórcy

Biorąc pod uwagę skalę świata gry.

  • CD Projekt jest zadowolony z wydajności Cyberpunk 2077 na każdej platformie docelowej
  • Twórcy mieli wiele osiągnąć przez dodatkowe trzy tygodnie prac nad grą

Na zorganizowanej przez CD Projekt telekonferencji z inwestorami - związanej z publikacją nowych wyników finansowych - poruszono temat konsolowych wersji Cyberpunk 2077. Kierownictwo spółki przekonuje, że gra dobrze działa na bazowych modelach PS4 i Xbox One.

- Oczywiście wydajność jest nieco niższa niż na mocniejszych wersjach urządzeń, ale zaskakująco dobra, przynajmniej jak na tak wielki świat - stwierdził Adam Kiciński, dyrektor generalny warszawskiej firmy, cytowany przez serwis Seeking Alpha.

Menedżer podkreślił też, że zespół odpowiedzialny za Cyberpunk 2077 dobrze wykorzystał niedawne opóźnienie gry. Zaznaczył, że przez dodatkowe trzy tygodnie deweloperzy „bardzo dużo” osiągnęli. Dodał także, że produkcja działa „świetnie” na każdej platformie docelowej.

Niedawno twórcy udostępnili materiały, które prezentują tytuł uruchomiony na Xbox One X, Xbox Series X, PS4 Pro i PS5. Nadal jednak nie ujawniono filmów przedstawiających pozycję włączoną na bazowych modelach konsol obecnej generacji.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 10 grudnia.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami