Wiedźmin też czeka na święta - nastrojowy zwiastun serialu Netflixa

Z przerobionymi scenami.

Netflix opublikował nowy zwiastun serialu Wiedźmin, nawiązujący do zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Materiał składa się głównie z nastrojowo przerobionych scen z pierwszego sezonu produkcji.

Jak zauważa serwis Redanian Intelligence, przez ułamek sekundy (0:45) możemy też dostrzec fragment pochodzący najprawdopodobniej z drugiego sezonu serialu - trudno to jednak potwierdzić, bo widoczny na ekranie żołnierz ma na sobie „starą” wersję Nilfgaardzkiej zbroi. Twórcy zapowiedzieli już, że niesławne pancerze doczekają się wizualnego liftingu.

Jeśli chodzi o zwiastun, warto jeszcze zwrócić uwagę na zabawną grę słów Geralta, której nie da się sprytnie przetłumaczyć na język polski. Wiedźmin mówi, że w świętach lubi „slaying”, a więc mordowanie, ale tak samo brzmi wyraz „sleighing”, co znaczy „jeździć na sankach”.

Data premiery drugiego sezonu serialu nie została jeszcze ustalona, choć powinien zadebiutować jeszcze w 2021 roku. Netflix zmaga się oczywiście z problemami związanymi z pandemią - koronawirus nie tylko przedłuża prace, ale też wymusza zmiany w fabule.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami