PS Plus: listopad 2020 - pełna oferta

Śródziemie: Cień Wojny i Bugsnax.

Sony zaprezentowało listę gier, które w listopadzie bez dodatkowych opłat będą mogli pobrać wszyscy abonenci PS Plus. Tym razem pojawią się trzy tytuły, w tym jeden na PS5.

Posiadacze PS4 otrzymają między innymi Śródziemie: Cień Wojny, czyli kontynuację Cienia Mordoru. Gracze wcielą się w znanego z poprzedniej części Taliona, który dzieli ciało z elfickim duchem Kelebrimborem. Duet postanawia wykuć własny Pierścień, by walczyć z Sauronem.

Właściciele konsoli z aktywnym abonamentem PS Plus odbiorą także Hollow Knight w edycji Voidheart. Pozycja to przedstawiciel gatunku metroidvania - w toku zabawy użytkownicy eksplorują kolejne lokacje, gromadzą coraz lepszy ekwipunek i eliminują przeciwników.

Na PS5 pojawi się zaś Bugsnax - tytuł startowy platformy od studia Young Horses. W trakcie rozgrywki gracze zajmą się między innymi kolekcjonowaniu napotykanych stworzeń. Na przypisanie pozycji do konta subskrybenci będą mieli czas do 4 stycznia 2021 roku.

Od 4 listopada do PS Plus trafią:

  • Śródziemie: Cień Wojny (PS4, PS5)
  • Hollow Knight: Voidheart Edition (PS4, PS5)
  • Bugsnax (PS5 - od 19 listopada)

Jednocześnie z oferty znikną:

  • Need for Speed Payback (PS4)
  • Vampyr (PS4)

Nadmienić należy, że gry z PlayStation 4 uruchomimy również na PS5 - w ramach wstecznej kompatybilności.

Koszt abonamentu PlayStation Plus wynosi 240 zł za 12 miesięcy, 100 zł za 3 miesiące i 37 zł za miesiąc.

Aktywna subskrypcja PS Plus upoważnia nie tylko do pobierania co miesiąc kolejnych „darmowych” gier, ale umożliwia także korzystanie z trybów wieloosobowych na konsolach Sony, gwarantuje liczne zniżki w sklepie PlayStation Store i zapewnia dostęp do specjalnych treści, takich jak motywy, aplikacje czy nawet pakiety startowe w darmowych grach.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami