Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Tytuł startowy PS5 wkrótce na Xbox. Bugsnax trafi też do Game Passa

Gra zmierza również na Switcha.

Bugsnax to jeden z tytułów startowych PS5, wydany również na PC i PS4. Teraz twórcy produkcji ze studia Young Horses ogłosili, że gra 28 kwietnia ukaże się na Xbox Series X/S, Xbox One i Switchu.

To nie wszystko, ponieważ w dniu premiery produkcja pojawi się też w ofercie abonamentu Game Pass. Do tytułu uzyskają dostęp subskrybenci korzystający nie tylko z konsol Microsoftu, ale i komputerów osobistych.

Poza tym twórcy poinformowali, że 28 kwietnia Bugsnax zadebiutuje na Steamie. Przypomnijmy, że aktualnie na PC gra jest pozycją na wyłączność cyfrowego sklepu Epic Games Store.

Wraz z pojawieniem się Bugsnax na kolejnych platformach, produkcja otrzyma duże i darmowe DLC. The Isle of Bigsnax wprowadzi nową wyspę, która wyłoniła się z morskich głębin - region zamieszkany jest przez specjalne, większe wersje stworków do złapania.

Ukończenie rozszerzenia zajmie od trzech do czterech godzin, a w toku przygody spotkamy postacie znane z podstawowej kampanii fabularnej. Dla tej ostatniej również przewidziano nowości w formie zadań, przedmiotów kosmetycznych do zdobycia i chatki do udekorowania.

W Bugsnax gracze wcielają się w dziennikarza, który trafia na wyspę zamieszkaną przez tytułowe istoty. W toku zabawy muszą chwytać stworzenia, będące połączeniem jedzenia i owadów. Całość okraszona jest kolorową grafiką i humorem.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze