Ujawniono zdjęcia czarnego pada do PS5 - raport

Prototypowa wersja kontrolera?

Internauci dotarli do zdjęć, które przedstawiają czarny model DualSense, czyli pada dedykowanego PS5. Do tej pory Sony zaprezentowało tylko białą wersję urządzenia.

Fotografie odkryto w dokumentach przechowywanych na stronach amerykańskiej Federalnej Komisji Łączności i tajwańskiego odpowiednika agencji. Kilka tygodni temu w obu źródłach odnaleziono ilustracje ukazujące rzeczywistą konsolę PlayStation 5.

ps5_czarny_pad_01
Czarny DualSense

Nie jest jednak jasne, czy przedstawiony na fotografiach pad jest konsumencką wersją sprzętu. Użytkownicy forum Resetera spekulują, że może to być model prototypowy lub deweloperski, czyli dodawany do PS5 przeznaczonego dla twórców gier.

ps5_czarny_pad_02
Czarny DualSense

Na fakt, że to jedynie testowy kontroler, wskazuje wygląd samego urządzenia. Na przyciskach funkcyjnych zabrakło bowiem standardowych oznaczeń, a więc kwadratu, trójkąta, krzyżyka i kółka.

Obecnie nie wiadomo, czy Sony ma w planach wydanie czarnego pada DualSense. Konsola PlayStation 5 w Europie zadebiutuje 19 listopada.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami