The Elder Scrolls 6 - miną jeszcze lata, zanim doczekamy się nowych informacji

Najpierw Starfield.

Nowe materiały czy szczegóły dotyczące The Elder Scrolls 6 nie pojawią się w najbliższym czasie - zasugerował wiceprezes Bethesdy do spraw marketingu, w odpowiedzi na pytanie użytkownika Twittera.

„[The Elder Scrolls 6 - red.] pojawi się po Starfield, o którym nie wiecie praktycznie nic. Więc jeśli pytasz mnie o szczegóły teraz, a nie za kilka lat, obawiam się, że nie spełnię twoich oczekiwań” - wyjaśnił Pete Hines.

Bethesda zapowiedziała The Elder Scrolls 6 podczas E3 2018. Otrzymaliśmy wtedy krótki teaser, który prezentował jedynie górski krajobraz. Na podstawie materiału trudno więc nawet odgadnąć miejsce akcji.

Wydawca wielokrotnie podkreślał już, że pierwsze w kolejce przed TES 6 jest Starfield. To gra osadzona w uniwersum Fallouta, ale prezentująca wydarzenia z przyszłości.

Poprzednio: Civilization VI otrzyma jeszcze 8 nowych frakcji - zapowiedziano przepustkę sezonową

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami