Prababcia Johna Romero jedną z postaci w gangsterskim Empire of Sin

Elvira Duarte Morales.

Empire of Sin pozwoli sterować między innymi prababcią Johna Romero. Na pomysł wprowadzenia jej do gry wpadła żona dewelopera, dyrektorka produkcji.

Elvira Duarte Morales żyła w Meksyku w latach 20. Przez dwie dekady prowadziła trzy domy publiczne w mieście Nogales. Zajmowała się też podobno ściąganiem haraczów. Później wygrała na loterii i przeszła na emeryturę.

- Absolutnie uwielbiam ją jako postać. Elvira była cholernie silną twardzielką, a właśnie taką kobietę chciałam wprowadzić do Empire of Sin - zaznaczyła Brenda Romero.

Co ciekawe, wygląd Elviry wzorowano nie na niej samej, a na jej córce - babci Johna. Na taki krok zdecydowano się prawdopodobnie ze względu na większą dostępność zdjęć Soccoro Duarte Romero.

babcia
Przy takiej babci nie zostawicie resztek na talerzu

Empire of Sin to gangsterska strategia, w której gracze powalczą o kontrolę nad miastem, zarządzając i sterując grupą przestępców. Gra debiutuje pod koniec roku na PC i konsolach.

Poprzednio: DualSense może pomóc „wzmocnić mroczną i ponurą atmosferę” w Observer na PS5

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami