Dreams na PS4 otrzymało demo - z samouczkiem i wybranymi projektami graczy

Oraz fragmentem kampanii fabularnej.

Sony i studio Media Molecule udostępniły demo Dreams, umożliwiające zapoznanie się z częścią funkcji gry, która jest rozbudowanym edytorem.

Zainteresowani posiadacze PS4 mogą pobrać wersję próbną produkcji za darmo za pośrednictwem cyfrowego sklepu PS Store. Na karcie katalogowej wspomnianego tytułu należy kliknąć przycisk „Bezpł. demo”.

Testowe wydanie Dreams pozwala zapoznać się z wybranymi projektami przygotowanymi przez innych graczy. Nie brakuje również samouczka, dzięki któremu użytkownik może przyswoić podstawowe mechanizmy rozbudowanego edytora.

To nie wszystko, ponieważ demo oferuje także początkowe rozdziały z Marzenie Arta - kampanii fabularnej stworzonej przez deweloperów ze studia Media Molecule w celu zaprezentowania możliwości narzędzi zawartych w grze.

Zobacz: Dreams - poradnik i najlepsze porady

Jest też przecena na pełną wersję tytułu: obecnie Dreams można kupić za 124 zł. Należy się jednak pospieszyć, ponieważ promocja obowiązuje do 6 maja.

Poprzednio: Mafia 3 do sprawdzenia za darmo na Steamie

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami