Doom Eternal - Forteca zagłady: sekrety i znajdźki

Punkty pretorskie, modboty, kody oszustwa, kodeks.

Na bieżącej stronie znajdziesz opisy sekretów i znajdziek, które są do znalezienia w bazie głównej bohatera Doom Eternal, czyli Fortecy zagłady, do której trafiamy między misjami oraz po zakończeniu kampanii fabularnej.

Należy mieć na uwadze, że w celu dostania się do części sekretów należy skorzystać z baterii strażniczych, które możesz znajdować w trakcie przechodzenia kampanii fabularnej. Ich dokładne lokalizacje znajdziesz w rozdizałach sekrety i znajdźki, poświęconym konkretnym etapom.

s2161
s2162

Kod oszustwa - na platformie pod sufitem. Aby się do niej dostać należy strzelić w czerwony punkt umiejscowiony wysoko na ścianie z prawej, a następnie skorzystać z wiązki energii, która wystrzeli bohatera w górę.

s2171
s2172

Modbot / Punkt pretorski - na niższym poziomie bazy w specjalnych komorach, które otworzysz wykorzystując baterie strażnicze (po dwie baterie na jedną komorę).

s2181
s2182

Modbot / Punkt pretorski - na lewo od dwóch opisanych wyżej pomieszczeń. Aby dostać się do środka również będzie trzeba użyć baterii strażniczych.

s2191
s2192

Kryształy strażnicze - na jeszcze niższym poziomie bazy. Kryształy są w pomieszczeniach, które otworzysz korzystając z baterii strażniczych.

s2201
s2202

Kodeks - w pomieszczeniu znajdującym się pod lokacją z głównym komputerem.

s2211
s2212

Punkty pretorskie - znajdziesz je na najniższym poziomie bazy, po jej dwóch stronach. Znajdują się w pomieszczeniach, które otworzysz bateriami strażniczymi.

s2221
s2222

Kod oszustwa - na środkowym poziomie bazy zlokalizuj drzwi, które prowadzą do pomostu łączącego bazę z pomieszczeniem ze strojem. Otwórz je za pomocą baterii strażniczych, po czym udaj się w lewo, gdzie jest pęknięta ściana. Wyskocz na zewnątrz i szybko doskocz do małej wnęki znajdującej się pod pomieszczeniem.

Spis treści: Doom Eternal - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Doom Eternal - Ostatni grzech: sekrety i znajdźki

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami