Doom Eternal - co po zakończeniu gry, poziomy eksperckie, ile jest misji

Co robić po ukończeniu kampanii fabularnej?

W rozgrywce dla jednego gracza podstawowym trybem jest kampania fabularna składająca się z trzynastu misji, prowadzących do jedynego możliwego zakończenia. Po rozprawieniu się z ostatnim bossem, czyli Ikoną Grzechu. Po jego pokonaniu nie musimy jednak wcale kończyć zabawy solo.

koniec1

Autorzy przygotowali bowiem możliwość kontynuowania rozgrywki (1). W jaki sposób? Poprzez możliwość ponownego rozgrywania etapów w wybrany przez siebie sposób. Możemy z listy kampanii w menu wybrać interesującą nas misję i rozegrać ją ponownie, na przykład w celu odnalezienia wszystkich sekretów i znajdziek.

koniec2

Ponadto możemy przechodzić etapy na różnych poziomach trudności oraz z wykorzystaniem kodów oszustw, co zapewnia nowe wrażenia płynące z zabawy. Istnieje też możliwość uruchomienia poziomów eksperckich, czyli znanych misji, ale znacznie utrudnionych. Aby skorzystać z tej opcji udaj się w Fortecy zagłady do komputera (2) z poziomami eksperckimi i spróbuj swoich sił na wybranej mapie.

Spis treści: Doom Eternal - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Doom Eternal - Ostatni grzech: Ikona Grzechu, boss, zakończenie

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami