Doom Eternal - multiplayer: demony, którego wybrać

Jaki demon jest najlepszy?

W trybie Battlemode w Doom Eternal mamy do dyspozycji 5 różnych demonów, w które możemy się wcielić, by spróbować zapolować na gracza, który steruje Slayerem.

Demony są zróżnicowane i można wybierać wedle gustu - a czasem trzeba, ponieważ każdy z dwóch graczy sterujących demonami musi wybrać innego (nie mogą się dublować).

Mimo to, można zaznaczyć, że najlepszy demon to Najeźdźca. Powód jest prosty. Jest on prawie tak zwinny i skoczny jak sam Slayer. Może wykonać podwójny skok i unik w powietrzu. Ma to duże znaczenie, pozwala grać agresywnie i daje więcej szans na unikanie strzałów.

demon

Inne demony nie są jednak bezużyteczne i wspaniale sprawdzają się choćby w duecie z Najeźdźcą. Dobrym wyborem jest zawsze Upiór, który dzięki plecakowi odrzutowego może sprawnie przemieszczać się po mapie i ostrzeliwać Slayera rakietami - i zawsze mieć go na oku.

Dobry jest też szybki Arcypodlec, który okazuje się niebezpieczny szczególnie wtedy, gdy wrogi gracz nie wykaże się refleksem.

Nieco gorsze wybory to Antropokub i Żywiołak Bólu. Powód jest prosty - demony te są stosunkowo wolne, szczególnie ten pierwszy. O ile potrafią zadać spore obrażenia, to są łatwym celem dla rakiet z wyrzutni Slayera.

Następnie: Doom Eternal - multiplayer: rozgrywka prywatna, czy można grać z botami

Spis treści: Doom Eternal - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Doom Eternal - multiplayer: Slayer, broń

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami