Domena GTA 6 zaktualizowana przez Rockstar. Przygotowania do zapowiedzi?

Tajemnicza strona.

Firma Take-Two dokonała zmiany w domenie internetowej związanej z Grand Theft Auto 6, co sugeruje, że gra może zostać wkrótce zapowiedziana.

Do tej pory gtavi.com automatycznie kierowało do oficjalnej witryny studia Rockstar Games. Użytkownicy forum Reddit zauważyli jednak, że od niedawna próba wejścia pod adres skutkuje komunikatem o błędzie. Zapewne prowadzi do strony, której na razie nie aktywowano.

gta_6_com
Przy próbie wejścia pod gtavi.com otrzymujemy błąd

Warto zaznaczyć, że według informacji dostępnych w serwisie Whois, wspomnianą domenę - zarejestrowaną przez firmę Take-Two w maju 2006 roku - faktycznie zaktualizowano. Zmiany wdrożono 23 marca.

Niektórzy spekulują, że Rockstar Games przygotowuje się do rychłej zapowiedzi Grand Theft Auto 6 - zwłaszcza, że nieoficjalne informacje sprzed kilku tygodni wskazywały, że do ujawnienia produkcji dojdzie jutro, 25 marca.

gta_6_strona
Informacje o domenie z serwisu Whois (źródło: Reddit)

To nie pierwsze spekulacje internautów o szóstej części cyklu. Jakiś czas temu przekonywali, że mapa nowego toru wyścigowego z GTA Online wskazuje, że kolejna odsłona serii przeniesie graczy do Vice City, Meksyku i okolic stanu Michigan.

Źródło: Reddit

Następnie: PS Store z wolniejszym pobieraniem gier - Sony odciąża internet w Europie

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami