Doom Eternal - płomienny wybuch, broń dodatkowa, odnowienie pancerza

Oręż umożliwiający regenerację osłony.

Po ukończeniu pierwszej misji w kampanii fabularnej, Piekło na ziemi, trafisz do Fortecy zagłady. Jest to baza, w której możesz złapać chwilę oddechu i dokonać pewnych ulepszeń. Pierwszym z nich będzie zdobycie dodatkowej bronie o nazwie płomienny wybuch.

015

Aby go zdobyć udaj się do zaznaczonego znacznikiem miejsca i podnieś nową broń (1). Po chwili rozpocznie się samouczek, z którego dowiesz się, jak z niej korzystać.

016

Płomienny wybuch to coś na wzór miotacza ognia o małym zasięgu. Aktywujesz go wciskając odpowiedni klawisz (2). Jeśli znajdujesz się blisko przeciwnika, to bohater podpali rywali (3).

017

Płonący wrogowie będą przez pewien czas zostawiać zielone fragmenty pancerza (4). Zbieraj je, dzięki czemu będziesz w stanie na bieżąco go regenerować. Płomienny wybuch odnawia się z czasem samoczynnie, o czym informuje pasek naładowania (5). Jego umiejętne zastosowanie na polu bitwy umożliwia zdobycie dodatkowej osłony, która może okazać się dla bohatera kluczowa do przeżycia.

Następnie: Doom Eternal - kryształy strażnicze, zwiększenie zdrowia, pancerza i ilości amunicji

Spis treści: Doom Eternal - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Doom Eternal - granat odłamkowy, wybuchowa broń dodatkowa

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami