Doom Eternal - modyfikowanie broni, modboty, ulepszenia

W jaki sposób podnieść swoją siłę bojową.

Już w początkowym etapie gry Doom Eternal natkniesz się na jedną z ważniejszych funkcji, czyli możliwość dokonywania modyfikacji broni. Warto dobrze poznać ten mechanizm, ponieważ dzięki niemu będziesz w stanie znacznie podnieść skuteczność bohatera w walce z przeciwnikami oraz wyrobić swój indywidualny styl gry.

013

Aby rozpocząć modyfikowanie broni należy odnaleźć na mapie specjalnego robota, nazywanego modobotem (1). Kiedy to uczynisz podejdź do niego i wejdź z nim w interakcję (2).

014

W tym momencie pojawi się nowe menu - wybierz modyfikację broni (3). Poniżej znajdziesz pole z dostępną bronią (4) oraz możliwością przełączania się między nimi. Początkowo bohater będzie dysponował jedynie strzelbą, jednak z czasem zdobędziesz również nowy oręż.

Po wybraniu broni zaznacz modyfikację (5), jaką chcesz rozwinąć. Oprócz opisu z prawej strony wyświetli się (6) animacja, pokazująca sposób jej działania. Jeśli zdecydujesz się na dane ulepszenie, to wciśnij i przytrzymaj odpowiednim klawisz (7).

Od tej pory będziesz mógł korzystać z danego rozszerzenia. Pamiętaj, że możesz rozwijać kilka modyfikacji w jednej broni, a następnie się między nimi przełączać. Jeden modobot zapewnia jedno ulepszenie i należy z niego skorzystać od razu. Jeżeli tego nie zrobisz, to będziesz musiał wrócić do robota, żeby użyć modyfikacji.

Następnie: Doom Eternal - granat odłamkowy, wybuchowa broń dodatkowa

Spis treści: Doom Eternal - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Doom Eternal - piła mechaniczna, paliwo, kanistry z benzyną

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami