Doom Eternal - demoniczne spaczenie, punkty broni, ulepszanie modyfikacji, mistrzostwo

Sposób na wzmocnienie posiadanego oręża.

Wraz z przechodzeniem kolejnych misji w Doom Eternal będziesz odblokowywał coraz więcej nowych funkcji, pozwalających zwiększyć siłę bojową głównego bohatera. W trakcie wypełniania drugiej misji kampanii, o nazwie Exultia, otrzymasz dostęp do kolejnej opcji, umożliwiającej podniesienie skuteczności broni.

041

Od początku drugiej misji w prawym górnym narożniku ekranu zobaczysz nowy wskaźnik o nazwie demoniczne spaczenie (1). Napełniasz go poprzez zabijanie kolejnych przeciwników, zwłaszcza w miejscach, gdzie odbywają się duże bitwy z wrogami, a także poprzez zaliczanie bram Slayera, sekretnych starć i pokonywaniu bossów.

042

Kiedy zdobędziesz nowy punkt broni zostaniesz o tym poinformowany przez komunikat (2), a dodatkowo ich ilość punktów (3) przy wskaźniku demonicznego spaczenia się zwiększy.

043

Kiedy to nastąpi przejdź do menu. Na górze z prawej jest licznik posiadanych punktów (4). Przejdź do zakładki arsenał (5) i wybierz broń (6), którą chcesz ulepszyć. Następnie zaznacz aktywną modyfikację (7).

Po prawej stronie zostaną wyświetlone jej ulepszenia (8) wraz z opisami i cenami. Wybierz to, które chcesz rozwinąć, po czym wciśnij i przytrzymaj klawisz zakupu (9). Jeśli w danej modyfikacji zakupisz wszystkie ulepszenia, to odblokujesz mistrzostwo (10) danej broni, dzięki czemu odkryjesz jej pełny potencjał bojowy.

Następnie: Doom Eternal - bramy Slayera, jak otworzyć, nagrody, empirejskie klucze

Spis treści: Doom Eternal - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Doom Eternal - znacznik celu, kompas, mapa, automapa

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami