Polanie w akcji - gameplay z kampanii fabularnej Iron Harvest

RTS w stylu Company of Heroes.

Serwis GameSpot opublikował materiał prezentujący gameplay z kampanii fabularnej Iron Harvest - strategii czasu rzeczywistego w wykreowanym przez Jakuba Różalskiego uniwersum „1920+”.

Nagranie przedstawia przykładową misję z wątku Republiki Polanii, czyli frakcji opartej na Polsce. Grupa rebeliantów musi odeskortować pociąg z zapasami do miasta Kolno, gdzie znajdują się głodujący ludzie. Drogi pilnują jednak Rusvieci - stronnictwo oparte na Rosji.

Do wykonania jest zarówno cel główny, jak i poboczny. Zadanie dodatkowe polegało na wzniesieniu bazy składającej się z co najmniej trzech budynków, a następnie ulepszeniu minimum dwóch konstrukcji.

Pod względem rozgrywki produkcja przypomina Company of Heroes. Najczęściej kierujemy jedynie kilkunastoma oddziałami, a kluczem do zwycięstwa jest rozstawianie podkomendnych za osłonami i wycofywanie do bazy w razie niebezpieczeństwa.

iron_harvest_nowy_gameplay
W grze pojawią się mechy i inne maszyny

Zobacz: Iron Harvest - premiera i najważniejsze informacje

Iron Harvest zadebiutuje 1 września na PC, PS4 i Xbox One. Uniwersum 1920+, w którym osadzona jest akcja gry, przedstawia alternatywną historię, łącząc wschodnioeuropejskie klimaty i ułanów ze steampunkiem oraz wielkimi maszynami.

Następnie: Duże zainteresowanie Call of Duty: Warzone - liczba graczy przekroczyła 15 milionów

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami