Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Iron Harvest - Republika Polanii kontra Imperium Saksonii w materiale z rozgrywką

Przykładowy mecz w trybie sieciowym.

Internauta prowadzący w serwisie YouTube kanał 2Sk3tChy opublikował materiał prezentujący nowe fragmenty rozgrywki z wczesnej wersji strategii Iron Harvest. Nagranie przedstawia przykładową potyczkę w trybie sieciowym.

W starciu wzięły udział inspirowana Polską frakcja Republiki Polanii oraz armia reprezentująca Imperium Saksonii. Warto jednak zaznaczyć, że autor nagrania przejął kontrolę nad drugim z wymienionych stronnictw.

Kluczem do wygranej w potyczce jest przejmowanie punktów strategicznych, które generują punkty zwycięstwa. Ostatecznie gracz zdobył na tyle dużą przewagę nad rywalem, że pod koniec meczu przeciwnik poddał się.

Tak jak w serii Company of Heroes, istotne jest chowanie za osłonami. Jednostki mogą skryć się za wznoszonymi podczas zmagań workami z piaskiem, aby uniknąć ostrzału przeciwnika. Jest też oczywiście opcja skorzystania z mechów kroczących.

Iron Harvest przedstawi alternatywną wersję świata.

Akcję produkcji osadzono wykreowanym przez Jakuba Różalskiego uniwersum „1920+”. Świat przedstawia alternatywną historię, łącząc wschodnioeuropejskie klimaty i ułanów ze steampunkiem oraz wielkimi maszynami.

Iron Harvest zadebiutuje 1 września 2020 roku na PC (za pośrednictwem Steama i GOG), PS4 i Xbox One.

Następnie: Mrok i strach w zwiastunie Blair Witch - dziś premiera polskiego horroru

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze