Każda zmiana koloru włosów postaci w Dead or Alive 6 kosztuje dolara

Aktualizacja z mikrotransakcjami.

Najnowsza aktualizacja Dead or Alive 6 w wersji na PlayStation 4 wprowadziła do bijatyki nową formę mikrotransakcji - gracze mogą zmienić kolor włosów postaci, ale każda modyfikacja kosztuje jednego dolara.

Zapłatę (za tzw. Premium Ticket) należy uiścić nawet w przypadku zmiany na kolor, który był już wcześniej nabyty. To samo dotyczy domyślnej barwy włosów. „Cofnięcie” zmian kosztuje więc łącznie dwa dolary.

ded1
Ten kolor wyszedł już z mody

Aktualizacja trafiła jedynie na PS4. Użytkownicy PC i Xbox One nie mają możliwości przefarbowania fryzury.

Fani gry przypominają, że podobne praktyki w Dead or Alive 6 to nie nowość. Za wszystkie dodatkowe kostiumy dla bohaterów należy rzekomo zapłacić prawie 2 tysiące dolarów (ok. 7800 zł). Większość graczy przyznaje jednak, że płatna zmiana koloru włosów to brak umiaru ze strony wydawcy.

Dead or Alive 6 zadebiutowało w marcu 2019 roku i jest dziełem studia Team Ninja. Gra nie jest rewolucją w serii, ale wprowadza wiele ułatwień dla nowicjuszy.

Źródło: Kotaku

Następnie: Doom Eternal nawet w 1000 FPS - przy odpowiednio mocnym sprzęcie

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami