Dreams - przygoda fabularna, kampania: jak włączyć grę od twórców

Marzenie Arta.

Dreams to przede wszystkim kreator przygód i przeglądarka projektów, ale ma również pewnego rodzaju kampanię dla jednego gracza - grę przygotowaną przez twórców, która pozwala zapoznać się z możliwościami edytora.

Aby w nią zagrać, w menu głównym wjedź w Surfowanie po marzeniach (1), czyli przeglądarkę. Musisz wyszukać grę, która nazywa się Marzenie Arta. Autorem jest oczywiście Media Molecule, studio twórców Dreams.

Przestrze___g____wna

Masz dwie opcje. Najłatwiej jest znaleźć odpowiednią playlistę gier - Marzenia Media Molecule (2):

__wiat_Marze__

Jeżeli z jakiegoś powodu nie możesz znaleźć tej playlisty, kliknij na ikonę Szukaj (3), a w polu tekstowym wpisz „Marzenie Arta”. Gra powinna się pojawić jeszcze zanim wpiszesz całość.

Marzenie Arta nie jest zbyt długie, ale dobrze pokazuje, co kreatywny projektant jest w stanie stworzyć w Dreams. To pełnoprawna gra z dialogami, fabułą i ciekawą rozgrywką.

Na playliście Marzenia Media Molecule znajdziesz też inne produkcje twórców, ale żadna inna nie ma fabuły i nie jest „kampanią” w standardowym rozumieniu tego słowa.

Następnie: Dreams - jak zmienić wygląd chochlika: edycja wskaźnika

Spis treści: Dreams - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami