Blair Witch - Rozdziały 12, 13: Carver, białe ślady, czerwoni wrogowie, drzewo

Nawigujemy przy pomocy kamery, aby dotrzeć do gałęzi.

W trakcie pobytu w tartaku, w rozdziale, 11 główny bohater natyka się na zwłoki rozkrojone piłą tarczową, a następnie spotyka mężczyznę o imieniu Carver. Ten ogłusza Ellisa i wciąga do lasu, gdzie rozpoczyna się kolejna część przygody.

071

Obudzisz się w pobliżu znanego już obozu. Rozejrzyj się nieco i podejdź do znajdującej się na drzewie kamery (1). Obejrzyj przygotowany filmik z chłopcem i Carverem.

072

Po jego zakończeniu bohater będzie trzymał w ręku kamerę. Zwróć uwagę, że na ekranie będą widoczne białe ślady (2). Od tej pory będą wskazywać ścieżkę, jaką należy podążać.

073

Zacznij kierować się po śladach w głąb lasu. W pewnej chwili na kamerze pojawi się zarys drzewa (3), do którego masz dotrzeć. Po drodze skorzystaj z krótkofalówki (4), aby odebrać wiadomość od Carvera. Po kilku kolejnych krokach spadniesz z pagórka.

074

Korzystaj z kamery i kieruj się w stronę drzewa. W pewnej chwili na ekranie pojawią się czerwone stwory (5). Są nieruchome i niewidoczne w rzeczywistości, ale nie możesz się do nich zbliżać. Dlatego zacznij szukać ścieżek, które pozwolą je obejść. Jeśli zbliżysz się do nich za bardzo, to Bullet i Carver poinformują o tym. Należy wtedy się od nich oddalić albo poszukać innej ścieżki.

075

Po dotarciu do drzewa podejdź do wskazanych gałązek (6) i zerwij je. Porozmawiaj z Carverem i ruszaj po białych śladach dalej.

076

Wymiń kilka kolejnych potworów i kieruj się za wskazaniami kamery i tropem, jaki wyczuje pies. Finalnie dotrzesz do zabitego łosia (7), któremu się przyjrzyj.

077

Zdejmij z niego skórę i stwórz drewniany totem, który nią owiń. Daj powąchać totem Bulletowi (8), po czym zacznij biec za psem.

078

W pewnej chwili dotrzecie do drzewa (9). Powiedz Bulletowi, aby wbiegł do środka i sprawdził, co jest w środku. Po chwili pies wybiegnie przestraszony. Rusz za nim i pogłaszcz go, po czym ruszajcie dalej.

079

W pewnej chwili traficie na zakrwawioną szmatę na skale. Zdjemij ją, a znajdziesz pistolet (10). Carver powie, aby Ellis zastrzelił psa. Rozpocznie się scenka, po której pies ucieknie, a rozdział się zakończy.

Następnie: Blair Witch - Rozdział 14: poszukiwanie psa, czerwone drzewo

Spis treści: Blair Witch - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Blair Witch - Rozdziały 10, 11: tartak, kłódka, tajemniczy mężczyzna

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami