Krótki gameplay z Godfall - pierwszej gry zapowiedzianej na PS5

Kilka sekund efektownych scen.

Na forach internetowych pojawiło się krótkie nagranie z Godfall, czyli pierwszej produkcji zapowiedzianej oficjalnie na PlayStation 5. Materiał prezentuje między innymi walkę, choć trzeba zaznaczyć, że jest bardzo krótki - trwa zaledwie sześć sekund.

Pomimo długości, wideo daje pojęcie, w jaki sposób wygląda gra. Widzimy kamerę zawieszoną za bohaterami i system walki, który przypomina nieco serię Souls, choć w dynamiczniejszym wydaniu.

Sceny pochodzą rzekomo ze zwiastuna produkcji, który nie został jeszcze upubliczniony. Brak jednak informacji o tym, kiedy miałby się ukazać pełny materiał.

Godfall zmierza nie tylko na PS5, ale i PC - premierę zaplanowano na koniec 2020 roku. To gra akcji z naciskiem na broń białą. Deweloperzy określają rozgrywkę mianem „looter-slashera”, co sugeruje zbieranie ekwipunku na wzór The Division i Destiny.

Za tytuł odpowiada studio Counterplay, twórcy gry karcianej Duelyst. Szczegóły rozgrywki nie są znane, ale wiadomo, że Godfall zaoferuje tryb zabawy solo oraz kooperację dla dwóch lub trzech osób.

Następnie: Dying Light 2 opóźnione - gra nie zadebiutuje wiosną

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami