Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Godfall kończy ekskluzywność i zmierza na Xbox i Steam

Ze sporą liczbą nowości.

Gra akcji Godfall zmierza na konsole Xbox oraz do sklepu Steam na PC. Otrzyma też nowe wydanie, z podtytułem Ultimate Edition, zawierające pełny pakiet treści i sporo nowości. Premiera 7 kwietnia.

Gra ukazała się w listopadzie 2020 roku, lecz pozostaje dostępna na konsolach PlayStation 4 oraz PS5, a na komputerach osobistych - tylko w Epic Games Store. Teraz okres obu tych wyłączności najwyraźniej dobiega końca.

Godfall Ultimate Edition to zbiorczy pakiet zawierający podstawową wersję gry oraz wszystkie wydane dodatki, w tym bonusy z zamówień przedpremierowych i większe rozszerzenie Fire & Darkness.

W planach na kwietniową premierę jest także aktualizacja Exalted, obejmująca szereg funkcji, o które gracze dopraszali się już od dawna. Mowa między innymi o usprawnionym zarządzaniu ekwipunkiem i umiejętności Knockdown 2.0, ułatwiającej wracanie do walki po ogłuszeniu.

Do tego nowe aktywności Spirit Realms, przeznaczone do kooperacji dla pięciu graczy, a także specjalny tryb Tower of Trials z jeszcze trudniejszymi przeciwnikami do pokonania.

Godfall to tzw. „looter slasher”, a więc połączenie zbierania coraz lepszego sprzętu z walką za pomocą broni białej. Wcielamy się w obdarzonego boskimi mocami członka rycerskiego zakonu, który zamierza uratować świat od zagłady.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze