Siedem części Call of Duty w TOP 10 najlepiej sprzedających się gier minionego dziesięciolecia

Na pierwszej pozycji GTA 5.

Siedem odsłon serii Call of Duty znalazło się w zestawieniu dziesięciu najlepiej sprzedających się gier wideo w latach 2000-2019 - wskazuje raport The NPD Group.

Na pierwszym miejscu silną pozycję zapewniło sobie GTA 5, ale cztery kolejne miejsca to już różne odsłony serii strzelanek od Activision. W TOP 10 znalazły się wszystkie części Black Ops.

sprzedazz

Na liście widzimy też Red Dead Redemption 2, więc minione dziesięciolecie zdominowały dwie firmy - Take Two oraz Activision. Jedynym wyjątkiem jest Minecraft, który znalazł się na dziesiątym miejscu.

Tegoroczne Call of Duty także sprzedaje się świetnie. Wydawca ogłosił, że to najchętniej kupowana przez graczy i najlepiej zarabiająca odsłona cyklu w obecnej generacji konsol.

Kolejne Call of Duty, zgodnie z tradycją, ukaże się już jesienią. Nie zostało jeszcze ujawnione, ale nieoficjalne doniesienia sugerują, że otrzymamy nowe Black Ops z akcją w okresie Zimnej Wojny.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami