PC i konsola w jednym - nowy Big O to komputer z wbudowanym Xbox One lub PS4

Kolejna wersja sprzętu od Origin.

Firma Origin, specjalizująca się w tworzeniu nietypowych zestawów PC, zaprezentowała nową wersję urządzenia Big O. Sprzęt to połączenie komputera oraz konsoli - do wyboru PS4 Pro lub Xbox One S.

Początkowo projekt zakładał umieszczenie w obudowie aż trzech konsol (PS4, Xbox One i Switch), ale nowa, zaprezentowana na targach CES 2020 edycja jest odświeżona i ma trafić do szerszego grona klientów.

big3
Wersja PS4

Twórcy nie włożyli po prostu konsoli do obudowy PC. PS4 i Xbox One zostały rozłożone, a komponenty dopasowane do sprzętu. Za odprowadzanie ciepła wszystkich części odpowiada system chłodzenia wodnego.

big2
Wersja Xbox One

Specyfikację PC wybiera klient. Najmocniejsza składa się z procesora AMD Ryzen 9 3900X lub Intel i9-9900K, karty graficznej Nvidia Geforce RTX 2080 Ti i 32 GB RAM-u. Opcjonalne ulepszenia obejmują dysk SSD dla konsoli i wewnętrzną kartę do przechwytywania rozgrywki.

Cena zależy od komponentów składowych, ale zaczyna się od 2500 dolarów - ok. 9500 zł.

Źródło: Origin

Następnie: Alienware Concept UFO to przenośny PC przypominający Switcha

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami