Odświeżone Vice City w modyfikacji do GTA 5

Imponujący projekt.

Opublikowano pełną, finalną wersję modyfikacji Vice Cry: Remastered, która wprowadza miasto z GTA: Vice City do Grand Theft Auto 5.

Twórcy moda ulepszyli oprawę graficzną piątej części, dostosowując też jej styl do klimatu gry z 2002 roku. Wprowadzono też modele aut z oryginału, zmodyfikowano system oświetlenia, a nawet dodano parę misji.

Warto zaznaczyć, że mod nie pozwala rozegrać normalnej kampanii fabularnej z Vice City. Można jednak eksplorować miasto jako Tommy Vercetti, jak zaprezentowano w jednym z materiałów wideo.

Każdy może pobrać i zainstalować modyfikację. Wymagane jest jednak posiadanie kilku innych narzędzi: Heapadjustera, Packfile Limit Adjuster oraz ScripthookV.

vicecity

Prace nad Vice Cry rozpoczęły się w 2015 roku. Na stronie moda deweloperzy umieścili link do Discorda, na którym odpowiadają na pytanie i pomagają rozwiązywać ewentualne problemy techniczne.

Źródło: GTA 5 Mods

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami