Senua's Saga: Hellblade 2 zapowiedziane

Trafi na Xbox Series X.

Senua's Saga: Hellblade 2 to nowa gra studia Ninja Theory. Sequel ciepło przyjętej produkcji został zapowiedziany przez Phila Spencera przy okazji prezentacji konsoli Xbox Series X.

Pierwszy zwiastun nie zawiera rozgrywki, skupiając się tylko na postaci głównej bohaterki i budowaniu niepokojącego klimatu. Nie ujawniono żadnych szczegółów na temat fabuły.

Nie powiedziano też, że gra trafi na PC, aczkolwiek już od jakiegoś czasu wiadomo, że wszystkie tytuły tworzone przez zespoły Xbox Game Studios ukazują się także na komputerach.

W pierwszej odsłonie poznaliśmy historię Senuy - kobiety z celtyckiego plemienia zmagającej się z chorobą psychiczną, wyruszającej do świata zmarłych, by zapobiec potępieniu duszy swojego zmarłego ukochanego.

lase
Kto czeka na premierę? Widzimy las rąk!

Ninja Theory pracuje także obecnie nad grą Bleeding Edge, łączącą zasady tak zwanego hero shootera i bijatyki. Tytuł ten trafi wiosną na Xbox One i PC

Następnie: Sekiro ogłoszone grą roku na The Game Awards 2019. Lista zwycięzców wszystkich kategorii

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami