Ciężkie życie kuriera w parodii Death Stranding od Mega64

Sam w Kalifornii.

Grupa Mega64 przygotowała nowy materiał parodiujący grę wideo - tym razem autorzy zdecydowali się przenieść do prawdziwego świata wydane niedawno Death Stranding.

Odgrywający główną rolę postanowił dostarczyć paczki do różnych sklepów i restauracji szybkiej obsługi. Wszędzie dociera oczywiście na piechotę, po drodze przewracając się i upuszczając pakunki.

Gameplay w Death Stranding polega właśnie na dostarczaniu paczek. Bohater jest kurierem, który poprzez wykonywanie zleceń pomaga odbudować połączenia między różnymi skupiskami ludności w post-apokaliptycznych Stanach Zjednoczonych.

Zobacz: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Akcja rozgrywa się w świecie, w którym deszcz postarza ludzi i sprowadza do rzeczywistości tajemnicze, niebezpieczne potwory z innego wymiaru. Ostrzega przed nimi BB, czyli dziecko w specjalnym zbiorniku.

„To złożona i bardzo zaskakująca produkcja, choć na pewno nie dla wszystkich. Oczekujący łatwej, przyjemnej i nieskomplikowanej rozgrywki raczej nie mają tu czego szukać” - pisaliśmy w naszej recenzji Death Stranding.

Następnie: Większość gogli VR od Valve wyprzedanych w USA i Kanadzie - po zapowiedzi Half-Life: Alyx

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami