Terminator: Resistance - Kody

Śródmieście, czołg.

misji Znajdź Macka

Musisz udać się do Śródmieścia, więc wyjdź ze schronu. Kiedy wejdziesz na ulice, po prawej będzie dostępna misja poboczna Pani Zemsta. Możesz ją wykonać, zanim udasz się do głównego celu. Trasę prowadzącą do niego zaznaczamy niżej - zaznaczamy tu punkt startowy (1), pierwszy cel: czytnik kodów (2) i drugi cel: baterię (3).

kody1

Do garażu wejdziesz od lewej strony, wejściem na piętrze (4). W środku musisz odnaleźć czerwonego vana (5). W bagażniku znajdziesz czytnik kodów. W środku są tylko małe roboty - musisz też uważać na miny. Na zewnątrz spotkasz parę dronów.

kody2

Jeżeli zaatakuje cię ogromny T-47, lub jeśli po prostu chcesz go pokonać, zostań w garażu. Możesz w bezpieczny sposób strzelać do wielkiego robota, chowając się bez przerwy i celując przez dziury w elementach zapadniętego sufitu (6).

kody3

Po walce pozbieraj zasoby i ruszaj prosto w stronę drugiego celu. Na końcu drogi znajdziesz warsztat z baterią. Jest tu też komputer, więc zapisz grę. Potem ruszaj na wschód.

Walka z czołgiem, kody

Droga do czołgu jest bardzo liniowa, ale po drodze czeka sporo terminatorów - zawsze w parach. Dobrze mieć przy sobie granaty puszkowe, które niszczą tych wrogów bardzo szybko.

Po drodze do celu uważaj też na wieżyczki, radzimy je zhakować. Gdy w końcu dotrzesz do obszaru z czołgiem, podnieś wyrzutnię rakiet leżącą po prawej stronie. Obok jest też czerwony pojemnik z amunicją. Musisz teraz strzelać w rdzeń generatora czołgu (7).

kody4

Kiedy trafisz raz, czołg obróci się w twoją stronę. Wycofuj się wtedy za osłony. Następnie strzel w wierzchołek czołgu, by go na chwilę ogłuszyć - możesz wtedy pobiec do innej ruiny, by później strzelać z innej pozycji.

W ten sposób zniszczysz czołg. Walka nie ma innych faz i mechanik. W międzyczasie pojawi się też trochę dronów i terminatorów. Po walce musisz tylko wrócić do najbliższego wyjścia z lokacji, a trafisz do Macka. Podejmij dowolne decyzje podczas rozmowy. Potem wracaj do schronu ruchu oporu.

Następnie: Terminator: Resistance - Walka z czasem

Spis treści: Terminator: Resistance - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Terminator: Resistance - Znajdź Macka

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami