Terminator: Resistance - Znajdź Macka

Hollywood Hills.

Po misji Polowanie czas na wizytę w Hollywood. Musisz znaleźć doktora Macka. Początek misji jest liniowy. Zaczynasz w bazie - weź broń, która leży obok w laboratorium. Potem udaj się do wyjścia ze schronu. Zaczepi cię Erin i zleci misję poboczną. Pamiętaj też o kupieniu zapasów u kwatermistrza.

Wyjdziesz z bazy bezpośrednio do Hollywood. Początek jest bardzo liniowy. Podejdziesz kawałek do przodu i zacznie się krótka scenka. Potem pójdziesz dalej, gdzie musisz pokonać parę zwykłych robotów. Dalej, na ulicy, zajrzyj do ambulansu po zasoby (1).

hol1

Następnie musisz wejść do willi, najlepiej przez garaż po prawej stronie, bo możesz też zapisać tu grę. Idź dalej, a trafisz do piwnicy, w której musisz wyłączyć miny (2), lub ominąć ich lasery.

Przy odpowiednio rozwiniętej zdolności ładunków wybuchowych, możesz też zabrać rozbrojone miny.

hol2

Gdy wejdziesz na piętro, musisz pokonać wszystkich terminatorów. Stosuj prostą taktykę strzelania i wycofywania się po schodach na dół. Wrogowie mają duży problem ze strzelaniem przez barierki. Patrz też regularnie na minimapę (3), by zwracać uwagę na pozostałych przeciwników, gdy skupiasz się na jednym.

hol3

Po pokonaniu wszystkich terminatorów wyjdź z willi balkonem, droga jest tu liniowa. Podążaj prosto, a przejdziesz przez wąski przesmyk i doktor każe ci udać się na pobliską scenę. Po chwili rozmowy zejdź ze sceny i idź w lewo, pod lekko otwartą bramą.

Dalej wyjdziesz na ulicę. Podążaj w stronę ambulansu. Tą trasą (4) dotrzesz do celu, czyli robota-pająka (5), którego musisz podnieść. Po drodze warto zhakować wieżyczkę, która będzie po prawej stronie.

hol4

Po znalezieniu robota pozostaje już tylko podążać prosto i trzymać się lewej strony. Ominiesz większość niebezpieczeństw i trafisz do budynku, w którym ukrywa się doktor. Musisz zejść po schodach (6) do piwnicy.

hol5

Na dole otwórz schron, zbierając wcześniej trochę zasobów. Podejdź do doktora i zacznij rozmowę z nim, by zakończyć misję.

Następnie: Terminator: Resistance - Kody

Spis treści: Terminator: Resistance - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Terminator: Resistance - Polowanie

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami