Motorola Razr to nowy smartfon z "klapką" i składanym ekranem

Jak za dawnych lat.

Motorola ujawniła nowy smartfon - model Razr nawiązuje do kultowego dla wielu użytkowników telefonu komórkowego Razr 3 z 2012 roku.

Nowa wersja Razra to także urządzenie z charakterystyczną klapką”. Z tą różnicą, że oferuje jeden, składany ekran, a po rozłożeniu przypomina tradycyjnego, współczesnego smartfona.

Urządzenie zostało też wyposażone w dodatkowy, mały ekran na wierzchu - po złożeniu można więc korzystać z niektórych podstawowych funkcji, choćby zegarka czy aparatu selfie, a także rozmów.

Razr otrzymało procesor Snapdragon 710, a więc nie najnowszy już czip. Do tego 6GB pamięci RAM i pamięć wewnętrzną 128GB. Jeden obiektyw znajduje się też po wewnętrznej stronie telefonu, w czarnym wycięciu typu notch.

momommmo

Urządzenie jest zasilane akumulatorem o pojemności 2510 mAh. Motorola nie ujawniła jeszcze oficjalnej daty premiery ani ceny nowego modelu Razr.

Źródło: GSM Arena

Następnie: Wiedźmin 3 trafi do oferty Xbox Game Pass - sugeruje reklama abonamentu

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami