Death Stranding w wersji PC pojawi się jednocześnie na Steamie i Epic Games Store

Ruszyły zamówienia przedpremierowe.

Przedstawiciele 505 Games poinformowali, że Death Stranding w wersji PC pojawi się jednocześnie na platformach Steam i Epic Games Store.

Komputerowe wydanie najnowszego dzieła Hideo Kojimy nie będzie więc tytułem na wyłączność żadnego z cyfrowych sklepów. W chwili zapowiedzi nie było to jasne i niektórzy obawiali się, że pozycja trafi tylko do usługi twórców Fortnite.

ds_pc_steam
Death Stranding wyróżnia się unikalną atmosferą

Na Steamie i Epic Games Store pojawiły się już karty katalogowe Death Stranding, ale nie zawierają żadnych dodatkowych szczegółów na temat wersji PC. Ruszyły jednak zamówienia przedpremierowe - w obu wymienionych sklepach tytuł można kupić za 249,90 zł.

Jednym z najważniejszych elementów gry jest fabuła. Akcję osadzono w uniwersum, gdzie USA nie istnieją, zastąpione przez Zjednoczone Miasta Ameryki (UCA). Bohater - Sam - musi zjednoczyć państwo, w czym przeszkadzają między innymi wrogo nastawieni separatyści.

Zobacz: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Produkcja wyróżnia się również doborową obsadą. W główną postać wciela się Norman Reedus, który znany jest między innymi z serialu „The Walking Dead”. W tytule występują też Mads Mikkelsen („Hannibal”) i Léa Seydoux („Spectre”).

Death Stranding na PC ukaże się latem 2020 roku, a od wczoraj dostępne jest na PS4.

Źródło: 505 Games

Następnie: Beta Diablo 4 w 2020 roku, remaster drugiej części anulowany - nieoficjalne informacje

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami