Unboxing Edycji Kolekcjonerskiej Death Stranding z dzieckiem w kapsule

Prezentacja specjalnego wydania gry.

Death Stranding ukaże się dopiero jutro, ale niektórzy otrzymali już swoje kopie. Jeden z fanów opublikował film, w którym prezentuje zawartość Edycji Kolekcjonerskiej produkcji.

W udostępnionym nagraniu internauta o pseudonimie W-Flory rozpakowuje specjalne wydanie tytułu. W skład zestawu wchodzi - oczywiście poza grą - duża walizka firmy Bridges, skrywająca kilka gadżetów.

Najważniejszym jest kapsuła z noworodkiem - tak zwanym Łącznikowym Dzieckiem, które w dziele Hideo Kojimy odgrywa bardzo ważną rolę. Statuetka jest „realnej wielkości” i wyposażona jest w podświetlenie (zasilane bateriami), więc może posłużyć za lampkę.

Autor nagrania zwraca uwagę, że replikę wiernie odwzorowano, a jakość wykonania samego przedmiotu jest bardzo wysoka. Producenci do stworzenia szyby ochraniającej niemowlaka wykorzystali jednak nie szkło, a plastik.

ds_swiat
Death Stranding rozgrywa się w alternatywnym świecie

Zobacz: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Edycja Kolekcjonerska zawiera także taśmę oraz brelok do kluczy z figurką głównego bohatera - Sama Bridgesa. Do tego steelbook z edycji Special i bonusy z wydania Digital Deluxe do użycia podczas rozgrywki.

Death Stranding zadebiutuje 8 listopada, tylko na PS4. W planach jest także wersja PC, która jednak pojawi się na rynku dopiero latem 2020 roku.

Następnie: Monety inspirowane Wiedźminem w sprzedaży - jedna kosztuje 14 tysięcy złotych

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami