Unboxing Edycji Kolekcjonerskiej Death Stranding z dzieckiem w kapsule

Prezentacja specjalnego wydania gry.

Death Stranding ukaże się dopiero jutro, ale niektórzy otrzymali już swoje kopie. Jeden z fanów opublikował film, w którym prezentuje zawartość Edycji Kolekcjonerskiej produkcji.

W udostępnionym nagraniu internauta o pseudonimie W-Flory rozpakowuje specjalne wydanie tytułu. W skład zestawu wchodzi - oczywiście poza grą - duża walizka firmy Bridges, skrywająca kilka gadżetów.

Najważniejszym jest kapsuła z noworodkiem - tak zwanym Łącznikowym Dzieckiem, które w dziele Hideo Kojimy odgrywa bardzo ważną rolę. Statuetka jest „realnej wielkości” i wyposażona jest w podświetlenie (zasilane bateriami), więc może posłużyć za lampkę.

Autor nagrania zwraca uwagę, że replikę wiernie odwzorowano, a jakość wykonania samego przedmiotu jest bardzo wysoka. Producenci do stworzenia szyby ochraniającej niemowlaka wykorzystali jednak nie szkło, a plastik.

ds_swiat
Death Stranding rozgrywa się w alternatywnym świecie

Zobacz: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Edycja Kolekcjonerska zawiera także taśmę oraz brelok do kluczy z figurką głównego bohatera - Sama Bridgesa. Do tego steelbook z edycji Special i bonusy z wydania Digital Deluxe do użycia podczas rozgrywki.

Death Stranding zadebiutuje 8 listopada, tylko na PS4. W planach jest także wersja PC, która jednak pojawi się na rynku dopiero latem 2020 roku.

Następnie: Monety inspirowane Wiedźminem w sprzedaży - jedna kosztuje 14 tysięcy złotych

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami