Doom Eternal dostępny do przetestowania podczas targów PGA

Na osłodę po opóźnieniu daty premiery.

Już 18 października rozpoczną się targi PGA w Poznaniu. Przedstawiciele firmy Cenega poinformowali, że jedną z dostępnych dla uczestników imprezy gier będzie Doom Eternal.

Strzelankę będzie można przetestować w hali nr 5 na stoisku nr 21. Przygotowane zostanie kilkanaście stanowisk z grą. Demo zaoferuje fragment kampanii fabularnej.

Doom Eternal miał zadebiutować w listopadzie, ale datę premiery przesunięto na marzec 2020 roku. Deweloperzy chcą dłużej popracować nad trybem multiplayer i zadbać o ogólny poziom jakości.

Sequel wydanego w 2016 roku Dooma zaoferuje nowych przeciwników, broń z niespotykanymi wcześniej trybami ognia oraz rozbudowany system wykańczania przeciwników - już nie tylko piłą, ale i choćby miotaczem ognia.

4scrmax1

W trybie wieloosobowym gracze wezmą udział w starciach jednego bohatera z demonami. Nad potworami kontrolę także przejmą gracze. Każdy demon to inny zestaw umiejętności do wykorzystania.

Podczas targów PGA odwiedzający będą mogli też zobaczyć prezentacje innych gier, chociażby pełne demo Cyberpunka 2077.

Następnie: Assassin's Creed Legion w ofercie sklepu z Austrii

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami