Hideo Kojima odwiedził Polskę. Twórca Death Stranding publikuje zdjęcia z Warszawy

Aktualizacja: wizyta w CD Projekt Red.

Aktualizacja: zgodnie z naszymi przewidywaniami, Hideo Kojima odwiedził siedzibę studia CD Projekt Red. Na Twitterze dewelopera pojawiły się kolejne zdjęcia.

Kojima zapozował między innymi do fotografii z Adamem Badowskim - szefem zespołu - a także z wiedźmińskim mieczem w dłoniach.

Oryginalna wiadomość: Hideo Kojima, główny producent Death Stranding i założyciel studia Kojima Productions, odwiedził Polskę. W niedzielę opublikował na Twitterze galerię zdjęć z Warszawy.

Deweloper zwiedzał stolicę późnym wieczorem, trzymając się przede wszystkim Starego Miasta i najbliższych okolic.

Prace nad Death Stranding zakończyły się już jakiś czas temu, ale Kojima nawet w trakcie procesu produkcyjnego często podróżował - odwiedzając chociażby różne studia deweloperskie.

Można się domyślać, że jednym z potencjalnych powodów wizyty słynnego projektanta w Polsce jest chęć spotkania z zespołem CD Projekt RED.

Sam Kojima nie ujawnił jeszcze celu pobytu w Polsce. Być może Warszawa jest tylko przystankiem w podróży, a być może chodzi też o kwestie marketingowe związane z Death Stranding.

Gra ukaże się już 8 listopada na PS4.

Następnie: Rockstar pracował nad Bully 2, ale projekt porzucono - nieoficjalne informacje

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami