Call of Duty: WW2, Spyro Reignited Trilogy i Crash Bandicoot N. Sane Trilogy za 47 zł w nowym Humble Monthly

Strzelanka i platformówki.

Sklep Humble Bundle ujawnił, że w skład listopadowej oferty usługi Humble Monthly wejdą strzelanka Call of Duty: WW2 oraz zestawy platformówek Spyro Reignited Trilogy i Crash Bandicoot N. Sane Trilogy.

Kolejne gry zostaną zaprezentowane 8 listopada. Osoby decydujące się na wykupienie subskrypcji już teraz, dostęp do tytułów uzyskają natychmiast. Cena za miesiąc wynosi 12 dolarów, czyli około 47 zł, ale w dowolnym momencie można zrezygnować z abonamentu.

Korzystający z usługi co 30 dni otrzymują zestaw kilku produkcji, o łącznej wartości ponad 100 dolarów. Październikowa oferta obejmowała między innymi strategię BattleTech z rozszerzeniami i platformowe Sonic Mania.

Call of Duty: WW2 to wydana w 2017 roku kolejna odsłona cyklu od studia Infinity Ward. Akcję strzelanki osadzono w czasach II wojny światowej - w kampanii fabularnej gracze kierują młodym żołnierzem amerykańskiej 1. Dywizji Piechoty.

Spyro Reignited Trilogy i Crash Bandicoot N. Sane Trilogy to zaś zestawy odświeżonych wersji słynnych platformówek. Twórcy kolekcji przygotowali nowe modele postaci i innych obiektów, ulepszając sterowanie i zachowując oryginalny układ plansz. Oba pakiety zawierają po trzy gry.

Warto zaznaczyć, że abonenci Humble Monthly mogą liczyć na 10 procent rabatu na zakupy w cyfrowym sklepie Humble Bundle. Poza tym 5 procent wpłat przeznaczanych jest na cele charytatywne.

Źródło: Humble Bundle

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami