Death Stranding - dziecko z kapsuły usłyszymy przez głośnik w padzie

Dualshock 4 jak komunikator.

Znane z materiałów z Death Stranding dziecko z kapsuły będziemy mogli usłyszeć przez głośnik w kontrolerze od PS4 - wynika z tweeta Hideo Kojimy, głównego producenta i reżysera gry.

Do wpisu japoński deweloper dołączył zdjęcia edycji limitowanej PlayStation 4 - która zawiera również specjalnie zaprojektowany pad - więc nie jest do końca jasne, czy dziecko usłyszą przez mikrofon wszyscy nabywcy gry, czy tylko posiadacze wydania sygnowanego Death Stranding.

Pierwsza opcja jest jednak znacznie bardziej prawdopodobna. Wiele gier na PS4 wykorzystywało umieszczony w nietypowym miejscu głośnik - choć najczęściej do odtwarzania nagrań głosowych, czyli tzw. audiologów.

Warto przypomnieć, że w Death Stranding będzie można też uspokoić dziecko, wykonując rytmiczne ruchy kontrolerem - gra wykorzysta żyroskop urządzenia.

Tzw. Bridge Babies są w grze używane przez członków organizacji Bridges, która stara się odbudować Stany Zjednoczone. Dzieci pozwalają połączyć się ze światem zmarłych i wykrywać niebezpieczne istoty - przykładowo unoszące się nad ziemią „duchy”, które widzieliśmy w zwiastunach.

ds1
Bridge Babies to jedna z najdziwniejszych cech gry

Płody są przechowywane w przenośnych kapsułach, symulujących środowisko łona matki. Jedną z takich kapsuł otrzymają nabywcy edycji kolekcjonerskiej Death Stranding. Premiera gry 8 listopada, wyłącznie na PS4.

Następnie: Grupowa wycieczka z gulaszem w Red Dead Online. Gracze próbowali przejść całą mapę

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami