GreedFall niczym stara, dobra gra BioWare? Pierwsze recenzje

RPG twórców Technomancera.

GreedFall debiutuje dziś - 10 września - na PC, PS4 i Xbox One. Zdaniem recenzentów, francuskie studio Spiders przygotowało udaną grę RPG, przywodzącą na myśl starsze produkcje BioWare.

„Choć brak tu ostatecznych szlifów, to jednak ekscytująca walka i fantastyczne, rozbudowane misje zbliżają tę grę do świetnej formuły BioWare z połowy lat 2000” - napisał T.J. Hafer z IGN.

Podobne zdanie ma autor z serwisu ScreenRant:

„To solidna gra z wciągającą historią, unikalną otoczką zapożyczającą z autentycznych wydarzeń. Na pewno usatysfakcjonuje tych, którzy tęsknią za action-RPG w stylu studia BioWare”.

Recenzenci zgodnie chwalą fabułę, dialogi i scenariusz, który pozwala dokonywać interesujących wyborów oraz rozwiązywać zadania na różne sposoby. Niektórzy zwracają też uwagę na przyjemną nieprzewidywalność wielu wątków.

Najczęstsze zarzuty dotyczą warstwy technicznej. Występują problemy z płynnością, błędy graficzne czy - momentami - niedoskonałe animacje.

Greedfalle3_05
Leszy...?

Przykładowe oceny:

Akcja GreedFall osadzona jest w fikcyjnym świecie, choć wydarzenia wzorowane są na historii kolonizacji Ameryki Północnej przez Brytyjczyków. Bohater przybywa na nowy kontynent wraz z żołnierzami i osadnikami.

Następnie: The Last of Us 2 - wkrótce nowy gameplay? We wrześniu pokaz dla mediów

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami