Wiedźmin 3: Dziki Gon na Switch - premiera 15 października. Obszerny gameplay

Kompletna edycja gry.

Na konferencji otwierającej targi Gamescom przedstawiciele studia CD Projekt Red poinformowali, że Wiedźmin 3: Dziki Gon na konsoli Switch zadebiutuje 15 października.

Jednocześnie zaprezentowano zwiastun ukazujący produkcję w wersji na platformę Nintendo. W materiale nie zabrakło ujęć przedstawiających treści pochodzących zarówno z podstawowej kampanii fabularnej, jak i rozszerzeń.

To jednak nie wszystko, ponieważ studio CD Projekt Red opublikowało trwający około 40 minut film, w którym deweloperzy opowiadają o grze w edycji Switch. Projektanci między innymi zademonstrowali mnóstwo fragmentów rozgrywki.

W obu nagraniach zauważyć można, że grafika wygląda nieco gorzej niż na pozostałych platformach, co jest spowodowane ograniczeniami technicznymi urządzenia. Warto zaznaczyć, że na konsoli Nintendo gra w trybie stacjonarnym zadziała w 720p, a przenośnym w 540p.

Za wydanie zmierzające na sprzęt japońskiego producenta odpowiada jednak nie bezpośrednio CD Projekt Red, a Saber Interactive, czyli studio znane z odświeżonych wersji Halo i sieciowego World War Z.

Wiedźmin 3: Dziki Gon na Switch ukaże się w edycji kompletnej, a więc zawierającej nie tylko podstawową grę, ale i wszystkie dodatki, w tym rozszerzenia Serca z Kamienia oraz Krew i Wino. Tytuł jest pierwszym, który wykorzysta kartę pamięci o pojemności 32 GB.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami