Gamescom 2019 - konferencje, rozpiska, godziny i gry

Czego możemy się spodziewać?

Poniżej prezentujemy rozpiskę targów Gamescom 2019. W przeciwieństwie do poprzedniej edycji, tym razem zobaczymy kilka konferencji największych wydawców.

Gamescom 2019 poprzedzi też Opening Night Live - ceremonia otwarcia prowadzona przez dziennikarza Geoffa Keighleya. Zobaczymy Death Stranding, a także inne nowości Sony, Xbox Game Studios, 2K, Activision, Bandai Namco, Bungie, Capcom, EA, Epic Games, Google Stadia, Deep Silver, Square Enix, THQ Nordic, Ubisoft i Sega.

Opening Night Live można obejrzeć na żywo na tej stronie: Oglądaj razem z nami ceremonię otwarcia Gamescom 2019.

Sony nie przygotowało konferencji, ale nie zabraknie pokazu Microsoftu, Google Stadia i Nintendo - choć na tym ostatnim pojawią się najpewniej tylko gry zewnętrznych studiów.

Gamescom 2019 - wszystkie konferencje i oczekiwane gry

Poniżej przedstawiamy listę konferencji wraz z godzinami rozpoczęcia. Wskazujemy też, jakich gier możemy się na pokazach spodziewać.

Nintendo - 19 sierpnia, 15:00

Tytuł pokazu - Nintendo Indie World - mówi sam za siebie. Najprawdopodobniej nie zobaczymy tutaj popularnych oczekiwanych tytułów, a wiele mniejszych, niezależnych gier zewnętrznych studiów, zmierzających na Switcha. Transmisja potrwa 20 minut.

Microsoft - 19 sierpnia, 17:00

Tak jak w ubiegłych latach, Microsoft poprowadzi podczas Gamescomu specjalną wersję programu Inside Xbox. Zobaczymy nowy gameplay z trybu Hordy w Gears 5, a także zapis rozgrywki z multiplayera w Ghost Recon Breakpoint.

Do tego spojrzenie na Empire of Sin, PUBG, Battletoads, Blair Witch i Destiny 2: Shadowkeep.

Google Stadia - 19 sierpnia, 19:00

To już drugi program Stadia Connect, czyli transmisji na wzór Nintendo Direct. Na pewno nie zabraknie gier, a także „zwiastunów i materiałów zza kulis” od partnerów firmy.

Szczegóły nie są znane, ale liczymy na informacje odnośnie wyceny poszczególnych gier, a także pozostałe kluczowe kwestie związane z platformą streamingową Google.

Ceremonia otwarcia - 19 sierpnia, 20:00

Na tej konferencji, prowadzonej przez dziennikarza Geoffa Keighley'a, pojawi się wielu wydawców - 2K, Activision, Bandai Namco, Bungie, Capcom, EA, Epic, Koch / Deep Silver, Private Division, Sony, Square Enix i Ubisoft. Możemy więc oczekiwać wielu zwiastunów i świeżych informacji o wyczekiwanych grach.

Pewnym jest, że pojawi się Death Stranding, z „ekskluzywnym pokazem” od Hideo Kojimy, głównego producenta. Warto też zwrócić uwagę, że nie zabraknie Google i Microsoftu - pomimo że firmy mają swoje własne konferencje. Koncern z Redmond zaprezentuje fragment kampanii Gears 5.

Następnie: Minecraft otrzyma obsługę ray tracingu. Gra nie do poznania

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami