Pady od PS4 we wrześniu z czterema nowymi kolorami

DualShock 4 w purpurze, różanym złocie i nie tylko.

Przedstawiciele firmy Sony ujawnili cztery nowe modele pada od PS4. Kolejne wersje DualShocka 4 trafią do sprzedaży we wrześniu, choć dokładna data premiery nie jest znana.

Zaprezentowane urządzenia to elektryczna purpura, czerwony kamuflaż, tytaniczny błękit i różane złoto. Nazwy poszczególnych sprzętów odpowiadają barwom, którymi ozdobiono poszczególne kontrolery.

dualshock4_nowe
Nowe wersje kolorystyczne pada od PS4

Cen wymienionych padów na razie nie przedstawiono. Można jednak spodziewać się, że będą kosztowały tyle samo, ile dotychczasowe wersje, co oznacza, że w Polsce zainteresowani kupią akcesorium za 249 zł.

Urządzenie dołączy do wcześniejszych modeli DualShock 4. Do tej pory do sprzedaży trafiło ponad 25 różnych odmian - między innymi ciemny granat, stalowa czerń, niebieski moro i krystaliczny. Są też edycje dedykowane GT Sport, God of War i dla fanów piłki nożnej.

To jednak nie wszystko, ponieważ jednocześnie ogłoszono, że w listopadzie zadebiutuje nowa wersja słuchawek, kolorystycznie dopasowana do wspomnianego pada o barwie różanego złota. Cena jest jednak nieznana.

Kontroler od PS4 ukazał się w 2013 roku wraz z konsolą Sony. Sprzęt wyposażono w dotykowy panel z przodu i niewielki głośnik, a od konkurenta, czyli kontrolera od Xbox One, wyróżnia się innym kształtem i rozmieszczeniem przycisków.

Wraz z pojawieniem się PlayStation 4 Slim, a więc „odchudzonej” wersji platformy, na rynek wprowadzono ulepszonego DualShocka 4. Poprawiono chwyt i dodano mniej ślizgające się gałki analogowe.

Źródło: PlayStation Blog

Następnie: Mutant Year Zero i Hyper Light Drifter za darmo w Epic Games Store

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami