FIFA 19 pokonała GTA 5 w Polsce

Sprzedaż gier w pudełkach w Europie.

FIFA 19 oraz New Super Mario Bros. U Deluxe znalazły się na szczycie listy najlepiej sprzedających się gier - w dystrybucji pudełkowej - w Europie w pierwszej połowie 2019 roku. W Polsce przewagę zdobyła produkcja EA Sports, wyprzedzając GTA 5.

Ubiegłoroczna FIFA wyprzedziła też Mario w Danii, Wielkiej Brytanii, Portugalii czy Włoszech. Z kolei w Niemczech, Francji, Szwajcarii oraz Austrii sprzedano więcej egzemplarzy gry z wąsatym hydraulikiem.

fifa19juve
Juve w Fifie? Kiedyś to było...

Według danych zgromadzonych przez firmę GfK Entertainment, GTA 5 nadal radzi sobie doskonale - aż w pięciu krajach europejskich wersja pudełkowa pozostaje w pierwszej trójce najchętniej kupowanych gier.

RDR 2 trafiło do TOP 3 w siedmiu państwach, Days Gone w pięciu, a Minecraft i Mario Kart 8 Deluxe w trzech.

FIFA 19 była zakończeniem dla fabularnego trybu The Journey z Alexem Hunterem w roli głównej. W przeciwieństwie do FIFA 20, w poprzedniej części można też zagrać klubem Juventus. New Super Mario Bros. U Deluxe to port z konsoli Wii U z odrobiną dodatkowej zawartości dla Nintendo Switch.

Źródło: Games Industry

Następnie: Kolorowy trailer No Man's Sky przypomina, jak prezentuje się gameplay w idealnych warunkach

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami