PS4 - aktualizacja 6.80 dostępna dla testerów

Ulepszone funkcje czatu.

Wybrani użytkownicy zapisani do programu PlayStation Preview uzyskali dostęp do testowej wersji nowej aktualizacji oprogramowania konsol PS4 i PS4 Pro, oznaczonej numerem 6.80.

Lista zmian obejmuje między innymi udoskonaloną Imprezę - aplikację służącą do prowadzenia wspólnych rozmów. Koncern Sony postanowił zwiększyć maksymalną liczbę członków jednej grupy z 8 do 16.

Firma poprawiła także jakość czatu głosowego i ulepszyła jakość połączenia sieciowego. Dodano też funkcję zamiany wypowiadanych kwestii na tekst (i odwrotnie) z użyciem mobilnej aplikacji Second Screen, ale z opcji skorzystać mogą tylko gracze z USA.

impreza_ps4
W nowej aktualizacji Imprezy mogą liczyć nawet 16 osób

Wylosowani testerzy otrzymują 20 kodów do bety - dla siebie i znajomych. Warto jednak zaznaczyć, że sprawdzający nową Imprezę nie mogą prowadzić rozmów z użytkownikami, którzy nie mają dostępu do wczesnej wersji ulepszonego rozwiązania.

PlayStation 4 zadebiutowało w Europie w listopadzie 2013 roku. Trzy lata później ukazał się mocniejszy model konsoli, oferujący między innymi możliwość rozgrywki w wyższej rozdzielczości i z nieco lepszymi efektami.

ps4_aktualizacja_testy
PS4 nadal jest usprawniane

Sony regularnie udoskonala oprogramowanie obu wersji platform. Niedawno opublikowano aktualizację oznaczoną numerem 6.70, choć lista modyfikacji obejmowała tylko jeden punkt, związany z „poprawą wydajności systemu”.

Źródło: PlayStation Preview

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami