W Death Stranding można załatwiać potrzeby fizjologiczne?

Sugeruje niedawny gameplay.

Minęło już kilka dni od opublikowanego niedawno zwiastuna Death Stranding, więc gracze zaczęli dokładnie analizować nagranie. Internauci zauważyli, że w grze najprawdopodobniej można oddawać mocz.

Fragment, w którym główny bohater chwyta wysuwaną drabinę, pozwala przyjrzeć się kołowemu menu wyboru ekwipunku i interakcji. Wśród symboli dostrzeżono ikonę przedstawiającą człowieka załatwiającego wspomnianą potrzebę fizjologiczną.

Poniżej ten sam obrazek, powiększony i rozjaśniony:

pee1

Materiał wideo nie przedstawia nietypowej funkcji w akcji, ale symbol jest jednoznaczny. Biorąc pod uwagę nacisk na aspekt survivalu w Death Stranding, być może bohater jest zmuszony do oddawania moczu co pewien czas.

Warto wspomnieć, że w Metal Gear Solid 5 - także produkcji Hideo Kojimy - gracz mógł w dowolnym momencie kazać własnemu rumakowi się wypróżnić. Czynność nie miała jednak funkcji typowo biologicznej, a praktyczną. Pozostawione na drodze nieczystości sprawiały, że wrogie auta wpadały w niekontrolowany poślizg, wystawiając nieprzyjaciół na atak.

Głównym bohaterem Death Stranding jest wspomniany Sam Porter Bridges (wizerunku i głosu postaci użycza Norman Reedus), starający się zespolić ze sobą oddzielonych ludzi. Premiera 8 listopada, wyłącznie na PlayStation 4.

Reklama

Skocz do komentarzy (11)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (11)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami