Doom Eternal uruchomione na Google Stadia w materiale z GDC

Strzelanka na platformie streamingowej.

Google opublikowało zapis przeprowadzonej na tegorocznym GDC prezentacji, w trakcie której przedstawiono strzelankę Doom Eternal uruchomioną na platformie Stadia.

Nagranie udostępniono 12 kwietnia, ale dopiero teraz zostało odnalezione i rozpowszechnione między innymi przez użytkowników forum Resetera. Warto też zaznaczyć, że jeszcze wcześniej pojawiły się filmy z demonstracji, ale zarejestrowane kamerą, a co za tym idzie - w złej jakości.

Podczas wydarzenia deweloperzy z id Software opowiadają o procesie przenoszenia Doom Eternal na Stadia. Pod koniec zaprezentowali fragment, rozgrywający się w ruinach stacji kosmicznej na Marsie. Gameplay rozpoczyna się od około 40. minuty.

Nie brakuje oczywiście strzelania do przeciwników za pomocą różnorodnego uzbrojenia. Poza walkami przedstawiono jednak również skakanie pomiędzy skałami i innymi platformami. Do tego zbieranie bonusów, gwarantujących na przykład dodatkowe zdrowie.

Powstająca produkcja jest bezpośrednią kontynuacją strzelanki z 2016 roku. Akcję osadzono między innymi na Ziemi, gdzie zmierzymy się z dwukrotnie większą liczbą demonów niż w poprzedniej odsłonie cyklu.

doom_eternal_gameplay
Doom Eternal to przede wszystkim dynamiczne strzelanie

Zobacz: Doom Eternal - premiera i najważniejsze informacje

Dokładna data premiery Doom Eternal nie jest znana, ale gra zmierza na PC, PS4, Xbox One, Switch i wspomniane Stadia.

Źródło: Resetera

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami