PS Plus: maj 2019 - pełna oferta

Overcooked i What Remains of Edith Finch.

Przedstawiciele firmy Sony zaprezentowali pełną listę produkcji, które od 7 maja 2019 roku bez dodatkowych opłat pobiorą wszyscy zainteresowani abonenci usługi PlayStation Plus.

Na PS4 trafi What Remains of Edith Finch. Przygodowy tytuł od studia Giant Sparrow składa się z kilku rozdziałów, opowiadających o rodzinie zmagającej się z pewną klątwą. Każda część toczy się w innym okresie i skupia się na innej postaci.

Posiadacze konsoli otrzymają też Overcooked, czyli nietypową i okraszoną dużą dawką humoru grę akcji, w której rozgrywka polega na przyrządzeniu wskazanej potrawy według określonego przepisu. Istnieje opcja zabawy w trybie kooperacji dla maksymalnej czterech osób.

overcoocked
Tematem przewodnim Overcooked są kulinaria

Od 7 maja w ofercie PS Plus pojawią się:

  • What Remains of Edith (PS4)
  • Overcooked (PS4)

Jednocześnie znikną:

  • The Surge (PS4)
  • Conan Exiles (PS4)

Koszt abonamentu PlayStation Plus wynosi 240 zł za 12 miesięcy, 100 zł za 3 miesiące lub 33 zł za miesiąc.

Aktywna subskrypcja PS Plus upoważnia nie tylko do pobierania co miesiąc kolejnych „darmowych” gier, ale umożliwia także korzystanie z trybów wieloosobowych na konsolach Sony, gwarantuje liczne zniżki w sklepie PlayStation Store i zapewnia dostęp do specjalnych treści, takich jak motywy, aplikacje czy nawet pakiety startowe w darmowych grach.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami