PS Plus: maj 2019 - pełna oferta

Overcooked i What Remains of Edith Finch.

Przedstawiciele firmy Sony zaprezentowali pełną listę produkcji, które od 7 maja 2019 roku bez dodatkowych opłat pobiorą wszyscy zainteresowani abonenci usługi PlayStation Plus.

Na PS4 trafi What Remains of Edith Finch. Przygodowy tytuł od studia Giant Sparrow składa się z kilku rozdziałów, opowiadających o rodzinie zmagającej się z pewną klątwą. Każda część toczy się w innym okresie i skupia się na innej postaci.

Posiadacze konsoli otrzymają też Overcooked, czyli nietypową i okraszoną dużą dawką humoru grę akcji, w której rozgrywka polega na przyrządzeniu wskazanej potrawy według określonego przepisu. Istnieje opcja zabawy w trybie kooperacji dla maksymalnej czterech osób.

overcoocked
Tematem przewodnim Overcooked są kulinaria

Od 7 maja w ofercie PS Plus pojawią się:

  • What Remains of Edith (PS4)
  • Overcooked (PS4)

Jednocześnie znikną:

  • The Surge (PS4)
  • Conan Exiles (PS4)

Koszt abonamentu PlayStation Plus wynosi 240 zł za 12 miesięcy, 100 zł za 3 miesiące lub 33 zł za miesiąc.

Aktywna subskrypcja PS Plus upoważnia nie tylko do pobierania co miesiąc kolejnych „darmowych” gier, ale umożliwia także korzystanie z trybów wieloosobowych na konsolach Sony, gwarantuje liczne zniżki w sklepie PlayStation Store i zapewnia dostęp do specjalnych treści, takich jak motywy, aplikacje czy nawet pakiety startowe w darmowych grach.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami