Aktualizacja FIFA 19 obniża skuteczność przewrotek

Mniej nietypowych sytuacji na boisku.

EA Sports opublikowało nową aktualizację FIFA 19 w wersji PC (na konsole trafi później). Twórcy poprawili szereg błędów, a także znacząco obniżyli skuteczność przewrotek i wolejów w powietrzu.

Wielu graczy uważa, że dotychczas wykonywanie strzałów z wyskoków było za łatwe. W efekcie dochodziło do nierealistycznych sytuacji, gdy piłkarze zdobywali bramkę z mocno niesprzyjających pozycji.

Okazuje się, że skuteczność przewrotek była efektem błędu. Niektórzy zawodnicy uderzali piłkę kontekstowo, choć nie posiadali stosunkowo wysokiej zręczności. Poza tym w przypadku sportowców, u których wspomniany atrybut jest wysoki, gra wyświetlała odpowiednie animacje zbyt szybko.

Backheel cross + bicycle goal. from r/FIFA

Po zainstalowaniu aktualizacji, próby wykonania powietrznych strzałów częściej zakończą się niepowodzeniem. Gracze zauważą zmianę szczególnie w sytuacjach, gdy zdobycie bramki w ten sposób powinno być trudne.

Ponadto deweloperzy udoskonalili zachowanie bramkarzy, którzy do tej pory potrafili przepuścić piłkę w dosyć niecodzienny sposób, co negatywnie wpływało na zmagania w trybach nastawionych na rywalizację esportową.

This is one of the worst things I've ever seen in FIFA. from r/FIFA

FIFA 19 dostępna jest na PC, PS4, Xbox One i Switch.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami