Diablo 3 ostatecznie nie otrzyma rozgrywki międzyplatformowej

Blizzard na razie nie ma w planach dodania opcji.

Przedstawiciele Blizzard Entertainment zaprzeczyli wczorajszym informacjom, jakoby studio pracowało nad wprowadzeniem do Diablo 3 funkcji rozgrywki międzyplatformowej.

W oświadczeniu przesłanym dziennikarzom magazynu Game Informer deweloperzy oznajmili, że choć podoba im się koncepcja zabawy między posiadaczami różnych urządzeń, na razie nie planują dodawać do gry opcji crossplay.

Zamiar wprowadzenia rozgrywki międzyplatformowej ujawnił portal Business Insider. Informację o uruchomieniu wspólnych serwerów miał przekazać dziennikarzom pracownik Blizzarda podczas niedawnego pokazu Diablo 3 w wersji Switch.

01
Posiadacze PC i konsol jednak nie połączą sił w walce z Diablo

Firma powinna jednak wkrótce przedstawić szczegóły dotyczące dalszego rozwoju cyklu. Na tegorocznym Blizzconie, który odbędzie się w dniach 2-4 listopada, studio zorganizuje panel poświęcony przyszłości serii.

Niewykluczone, że jeden z projektów nosi tytuł Diablo Reign of Terror - do takiej nazwy nawiązują sprzedawane przez Blizzarda koszulki i plakat. Być może gadżety związane są z kolejną grą lub realizowanym dla platformy Netflix serialem animowanym w uniwersum.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami