Nowe tryby i system statystyk w zwiastunie FIFA 19

Najważniejsze nowości.

Na kanale PlayStation w serwisie YouTube opublikowano nowy zwiastun FIFA 19. Przyjrzymy się najważniejszym zmianom - nowym trybom rozgrywki i systemowi statystyk.

Tegoroczną odsłonę piłkarskiej serii wzbogacono o tryb Nowego szybkiego meczu, czyli opcji wybrania niestandardowych zasad rozgrywki. Zagramy w tryb Przetrwania, gdzie konsekwencją strzelenia bramki jest utrata jednego zawodnika z drużyny.

Jest też tryb podwajający wartość bramek zza pola karnego (dwa gole za celny strzał zza „szesnastki”) oraz możliwość wybrania opcji, dzięki której zaliczane będą jedynie trafienia z główki i woleja.

Otrzymujemy ponadto szansę rozegrania spotkania bez żadnych zasad. Faule nie wiążą się z konsekwencjami - co więcej, sędzia nie przerwie nawet meczu.

Materiał prezentuje też nowy, zaawansowany system śledzący statystyki graczy. Zobaczymy średnie posiadanie piłki, liczbę fauli, sposoby zdobywania bramek i wiele innych informacji o sobie oraz oponencie, z którym gramy przez Sieć.

FIFA 19 zadebiutuje 28 września na PC oraz konsolach obecnej i poprzedniej generacji. Wszystkie najważniejsze nowości szczegółowo opisaliśmy w naszym zestawieniu.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami